Colofon

Het Houtblad is hét vakmedium voor de hout- en bouwsector. De inhoud weerspiegelt de veelzijdigheid van hout en de talloze mogelijkheden die hout biedt. Het Houtblad besteedt aandacht aan architectuur, constructieve en bouwfysische aspecten, onderwijs, ambachtelijke en artistieke toepassingen.

Abonnementenservice

Postbus 58, 7400 AB  Deventer
Tel. 0570 - 504 325 (dagelijks van 9:00 - 17:00 uur)
Fax 0570 - 504 399
houtblad@mybusinessmedia.nl

Het Houtblad is een uitgave van
MYbusinessmedia
Mr. H.F. de Boerlaan 28, 7417 DA  Deventer
Postbus 58, 7400 AB  Deventer
Tel. 0570 - 504 300, fax 0570 - 504 399
redactie.houtblad@mybusinessmedia.nl

Uitgever
Suzanne Wanders
Tel. 0570 - 504 328
s.wanders@mybusinessmedia.nl

Hoofdredacteur

Barbara Heijl
Tel. 06 - 820 592 55
b.heijl@mybusinessmedia.nl

Webredacteur
Margo Verbiest
Tel. 0570 - 504 329
m.verbiest@mybusinessmedia.nl

Vaste medewerkers
John Ekkelboom
Hilde de Haan
John Lewis Marshall (fotografie)

Accountmanager
Tanja van Adrichem
Tel. 06 - 125 612 25
t.adrichem@mybusinessmedia.nl

Marketing
Stella de Jong
Tel. 0570 - 504 331
s.jong@mybusinessmedia.nl

Het Houtblad is een uitgave van MYbusinessmedia. MYbusinessmedia is verantwoordelijk voor de uitgave van de volgende informatiemerken: Aandrijven&Besturen, Constructeur, Elektro Data, Elektronica, EngineersOnline, Het Houtblad, Kunststof & rubber, ProductVMT, Voeding Nu, Vraag en Aanbod en Wie Levert.